Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 25 ноем. 11:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Hyundai Tucson 2.0crdi 140ks koza 4x4 2008 MT Auto 6 900 ЕУР
Chevrolet Captiva 2.0 vcdi 150ks koza 4x4 2009 MT Auto 6 800 ЕУР
Audi A4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten 2005 mt auto 5 600 ЕУР
Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto 4 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
renault clio 1.5 dci 70 ks 151000 km bukvalno nova kola
- servisna kniska nova unikat -
- 151000 km servisna kniska i sertifikat za km
- napomena: 100 % garancija za km -

- klima
- komandi na volan
- servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor dci
** potrosuvacka 4-5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena od italija ....plateno davacki

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara aygo avensis c1 c3 qashqai jeep insignia rav4 bmw 320d a6 320 d kaskai 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota mazda
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
VW Polo 1.4tdi 70ks 156.000km novo 2008 MT Auto 4 200 ЕУР
VW Tiguan 2.0tdi 140ks 4motion navi full 2009 MT Auto 10 500 ЕУР
Opel Meriva 1.3cdti 95ks cosmo koza 2011 Mt Auto 6 200 ЕУР
Mini Cooper One 1.4 95ks 133000km nov 2008 MT Auto 4 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации