Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT CLIO 1.2 Benzin -03 Full oprema

2 600 ЕУР

Се продава од: Zarko 07 авг. 22:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
Se prodava Renault Clio 1.2 (2003godina)
so Full oprema (klima,elektrika na stakla,kluc so dalecinsko)
4 novi gumi , Registrirana do April 2017 , nov akomulator , kuka ! Voziloto e redovno servisirano
vo odlicna forma i e garazirano.
Za poveke informacii obratete se na :072 931 659
Leaflet
Кон почеток