Македонски | Shqip | English |

Renault Clio 1.5 dci - 02

Се продава од: Zlatko 27 јан. 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Clio
Klima, ABS, el.stakla, dalecinsko, centralna, radio so CD, Air Bag, servo volan....ODLICNA SOSTOJBA !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток