Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT CLIO 1.5DCI -04

2 500 ЕУР

Се продава од: Zoran 06 мар. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
SE PRODAVA RENAULT CLIO 2004G, 1.5DCI, 82KC. SERVISIRANO PRED 500KM ULJE I FILTRI. PRED 1G SMENETO SET LAMELA, KAIS. 4 NOVI ZIMSKI GUMI( OD OVAA SEZONA) +4LETNI GUMI VOZENI 1 SEZONA. REGISTRIRANA DO 11.2015. SE PRODAVA PORADI PROSIRUVANJE NA SEMEJSTVO I POTREBA OD POGOLEMA KOLA. IMA MESTO ZA DOGOVOR. PS: MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации