Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Clio 1.4 benzin -92

750 ЕУР

950 ЕУР

Се продава од: farko 21 мај 17:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
Se prodava Renault Clio 1.4 benzin vo odlicna sostojba so elektrika na prozori i centralno registriran do 23 06 2016. godina tel 076 981 928
Leaflet
Кон почеток