Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Clio

0 МКД

Се продава од: Blaga 13 авг. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
Se prodava renault clio odlicno socuvana servisirana so klima registrirana do maj 2019 so nogu mala potrosuvacka kolata e nogu dobra vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток