Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Clio Storia -2008 ИТНО СЕ ПРОДАВА

2 430 ЕУР

Се продава од: Zivko Вчера 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Clio
***ИТНО СЕ ПРОДАВА ПОРАДИ ЗЕМАЊЕ ДРУГ АВТОМОБИЛ***

***ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА***

Автомобилот е во одлична возна состојба и е редовно сервисиран.
*Купен во Милано-Италија 2008 год.
*Возилото има вграден фабрички плински уред.
*Регистриран до 9.21 год. со зелен картон.
*Направен голем сервис 8.19 год
*Променето сет корпа и ламела 2018 год.
*Променето сет предни дискови со нови гуртни-марка Lpr.
*Променето нов акумулатор 10.2020 год.
*Поседува 4 зимски нови гуми Sava Eskimo S3+ 175/65R14(со челичен бандаж), и 4 летни нови гуми175/65R14(со алуминиумски фелни).
*Kenwood радио со CD читач и AUX.
*Фабрички вградени ветробрански стакла.
*2 клуча
*Серво волан и електрика на волан.
*Борд Компјутер
*ABS
*ESP-контрола за пролизгување
*Електрика на предни стакла
*2XAirbag
*Централно заклучување
* Магленки
*Клима

***ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА***Leaflet
Кон почеток