Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT ESPACE

216 000 МКД

280 000 МКД

Се продава од: Stojanovski Cvetan Вчера 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Espace
Возилото е во одлична состојба. Каросериски е многу одржано. Пред скоро (1000 - 2000 км) е променет сет (потисна, друг лагер, ламела), ребраст каиш, ПК каиш, затегачи. Регистрирано е за 7 патници (6+1). Вреди да се види.
Stojanovski Cvetan
076431068
Кон почеток