Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Espace CROSSOVER 1.6DCI 130HP ENERGY ZEN 7 SEDISTA

16 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 04 мар. 12:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

270 Огласи во продавницата

Audi A3 SPORTBACK ULTRA 1.6TDI 110HP PRODADEN 14 700 EUR
Mercedes-Benz GLE 250D 4-MATIC EXCLUSIVE EDITION 43 600 EUR
Seat Altea XL COPA STYLE 1.6TDI 105HP ECOMOTIVE 9 700 EUR
Audi A4 2.0TDI 143HP 9 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Espace
ШИФРА: 013087

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

270 Огласи во продавницата
Renault Clio energy 1.5dci 75hp expression 7 600 EUR
Citroen C4 1.6HDI 100HP MILLENIUM BUSINESS 9 800 EUR
Mercedes-Benz C-Klass C180 116HP BLUETEC 19 400 EUR
Mercedes-Benz Glc Coupe 250D 204hp 4Matic 9G Tronic 47 700 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации