Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Espace 2.2 dci

4 950 ЕУР

Се продава од: Andrej 05 септ. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Espace
Se prodava Renault Espase 2.2 dci. Donesen od Holandija od prv gazda. Kolata e 2004 god. So novi gumi , redovni servisi i mnogu socuvana. Za povekje informacii javete se na br.
078 389 - 107 Andrej
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации