Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Espace -99

800 ЕУР

Се продава од: Jovan 09 мар. 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Espace
Itno se prodava Renault Espace,Proizvedeno 1999 god vo ispravna sostojba so 7 sedista...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации