Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Fluence Expression 1.5dCi -11

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Automotive Group Skopje 06 авг. 09:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Automotive Group Skopje

Automotive Group Skopje

5 Огласи во продавницата

Renault Megane RS -11g 15 200 ЕУР
Renault Fluence Dynamique 1.5 dCi -10 8 000 ЕУР
Ford Focus -09 4 300 ЕУР
Fiat Doblo N1 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Fluence
Renault Fluence Expression 1.5dCi 2011g od prv sopstvenik
Automotive Group Skopje
Продажба на нови возила Renault, Nissan, Dacia Продажба на половни/користени возила
Посетете ја нашата продавница
ул. Скупи бр.14, 1000 Скопје Прикажи на мапата
02/2727200
http://www.renault.mk/
Automotive Group Skopje
02/2727200
Automotive Group Skopje

Automotive Group Skopje

5 Огласи во продавницата
Fiat Doblo N1 7 500 ЕУР
Renault Fluence Dynamique 1.5 dCi -10 8 000 ЕУР
Renault Megane RS -11g 15 200 ЕУР
Ford Focus -09 4 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации