Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Kangoo 1.5 dci

0 МКД

Се продава од: Daniel 02 септ. 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Kangoo
Voziloto e doneseno od Germanija so vozenje, so servisna kniska koja moze da se proveri vo ovlasten servis.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации