Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Kangoo ITNO

2 300 ЕУР

Се продава од: Ивица 23 мај 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Kangoo
Во одлична состојба, редовен сервис,нов акумулатор,централно, регистрирано до 10.2020
Ивица
070 33 22 75
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации