Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT KANGOO 1.5 DCI

3 450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MIA Tetovo 22 септ. 17:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MIA Tetovo

MIA Tetovo

25 Огласи во продавницата

MIA TETOVO INVENTAR ZA RESTORANI 3 ЕУР
Espresso machines spare parts and accessories MIA 0 ЕУР
Espresso Machine Service Repair Espresso Machine 0 ЕУР
KAFEMAT RANCILIO LUCI ESPRESSO MACHINE 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Renault
Модел
Kangoo
RENAULT KANGOO 1.5 DCI
KLIMA
KANGO
PIKAP
MIA Tetovo
Машини и Инвентар; Makina dhe Inventar ; Machines and Inventory; -Servis -Kafemati -Delovi za kafemati -Ledomati/ Patarina Tetovo-Gostivar MIA
Посетете ја нашата продавница
Ilindenska b.b.naplatna/patarina izlez Te-Gv. Прикажи на мапата
070224067
https://www.miaservice.mk

/

MIA Tetovo
070371845
Leaflet
MIA Tetovo

MIA Tetovo

25 Огласи во продавницата
OPEL ASTRA 1.9 110 KW 3 850 ЕУР
KAFEMATI APARATI ZA KAFE ESPRESO MIA 0 ЕУР
LEDOMAT BREMA 50 680 ЕУР
MELNICA GRAEF CONUSNI SECILA 220 ЕУР
Кон почеток