Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Kangoo

1 700 ЕУР

Се продава од: vane 08 дек. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Kangoo
Se prodava patnicko vozilo Renault Kangoo 1.4 benzin 1999god full oprema so dve stranicni vrati voziloto e vo odlicna sostojba registrirano do avgust 2017
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации