Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 2.2 140ks

3 700 ЕУР

4 300 ЕУР

Се продава од: Atanas 04 мај 16:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Laguna
Renault laguna 2.2 140 ks reg do 05.01.2019 napraveno komplet servis , full oprema . Cenata ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток