Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 2.2 DRT Dizel

Се продава од: Oliver 21 септ. 00:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Renault
Модел
Laguna
Se prodava Renault Laguna 2.2 DRT – Dizel. Kolata e proizvedena 1995 godina, pominati 274 000, temno violetova metalik boja. Ovaa 2019ta godina se smeneti lamela, potisna i dva zadni lageri so glavina – marka Valeo. Smeneti se i novi pragovi, zaden trap, kako i cetiri novi diskovi. Kolata ima alaminiumski bandasi i solidni gumi. Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток