Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 2.2 dci 150 hp

1 300 ЕУР

Се продава од: Mite 31 јул. 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Laguna
full oprema reg do noemvri 2020
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации