Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 2 benzin i plin -03

2 500 ЕУР

Се продава од: Димитар 21 ноем. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Laguna
Renault Laguna 2 бензин-плин 2003 со 172.000 км.технички исправна и регистрирана во месец октомври 2020, плин проверен исправен со атест,сервисна книшка со податоци,од опрема има она најважното...борд компјутер,клима исправна,алум.бандажи,паркинг сензори,ксенон светла,кожни седишта, темпомат,ЕСП,АБС,радио-ЦД,команди на волан,електрика на секаде и многу друго...Може да се види во секој момент...Може и ЗАМЕНА за помало возило не постаро од 2005 година со моја или Ваша доплата.
Димитар
078720790
Leaflet
Кон почеток