Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 2.2dci - 02

0 МКД

Се продава од: Goran 17 фев. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Laguna
Kolata e vo odlicna sostojba poseduva full oprema.
Se e smenato. I ima 4 aluminski i 4 celicni bandazi.
Motor 2.2 dci 110kw - 150ks
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации