Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna

3 000 ЕУР

Се продава од: Валерија Вчера 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Laguna
регистрирана цела година, добар мотор, добри гуми, добар акумулатор, гаражирана со фул опрема, може замена за опел фронтера џип со моја доплата
Валерија
077514856
Кон почеток