Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Reno Laguna

0 МКД

Се продава од: Viki Вчера 13:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Laguna
Се продава Рено Лагуна 2002 год., 1,9 фул опрема.

тел. 078319818
Leaflet
Кон почеток