Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam Renault laguna 1.9 dci na bg tabli

1 200 ЕУР

Се продава од: Martin 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.570 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Universal
Марка
Renault
Модел
Laguna
Prodavam reno laguna 1.9 dci 120 ks na bugarski tabli registrirana , so full oprema vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток