Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna

1 100 ЕУР

Се продава од: Nikola 30 мај 19:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Laguna
Renault Laguna 1.8 benzin.
Voziloto e mnogu socuvano, vtori gazdi kupeno e od Germanija so realna kilometraza.
Leaflet
Кон почеток