Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 2.2 dci -02

Се продава од: Riste 27 јан. 01:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.130 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Laguna
Prodavam Renault Laguna 2.2 dci.
Ekstra vozilo,pali vozi.
Registrirano do 20-06-2015 god.ima zelen karton.
Hitno.
Нема посетени огласи
Кон почеток