Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Laguna 1.9 -07

2 990 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: Dejan 29 ноем. 03:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Laguna
Renault Laguna 1.9 dci
km 240.000
godina 2007
kolata se naogja vo Skopje
potroshuvacka 5 litri
menuvac 6 brzini
full oprema
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации