Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Се продава од: Милан Вчера 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Laguna
Se prodava Renault Laguna 2006та godina, 1.9 so 130KS.
Милан
070870604
Кон почеток