Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Laguna 2.0 dci

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 20 септ. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Laguna
Renault laguna 2.0 dci 110kw 4control proizvedena 2011god realni km moze da se nosi vo koj servis sakate so servisna kniska so ful oprema
Registrirana na 16.11.2018
Za poveke informacii na tel 078345736 aleksandar
Aleksandar
078345736
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации