Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNA RENAULT LAGUNA

800 ЕУР

Се продава од: Marko 16 септ. 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Laguna
Kolata e vo odlicna sostojba. Promeneto prednica, lamela, lageri, potisna, benziska pumapa. Ima atestiran full injection plin. Voziloto e odrzuvano i se e navreme promeneto. Registrirana do noemvri 2020. Mozna e zamena glava za glava. Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток