Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT LAGUNA - 1.9 DCi - 2007 -ODLICEN AVTO ALEX

2 980 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTO ALEX 29 окт. 08:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

28 Огласи во продавницата

FIAT BRAVO 1,9 120 KS -08 ODLICEN AVTO ALEX 3 700 ЕУР
HYUNDAI  I- 20  1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX 4 680 ЕУР
OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW -09  AVTO ALEX 4 480 ЕУР
OPEL CORSA 1,2 12V -03 ODLICNA AVTO ALEX 2 380 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Laguna
- ODLICEN AVTOMOBIL

* 173.700 REALNI KILOMETRI
- SO SERVISNA KNISHKA

- OD OPREMA POSEDUVA :

* NAVIGACIJA
* BOARD KOMPJUTER
* SENZORI ZA DOZD
* KOMANDI NA VOLAN
* TEMPOMAT
* KLIMTRONIK
* CENTRALNO
* ELEKTRONIKA NA PROZORI (X4)
* ELEKTORNIKA NA RETROVIZORI I NIVNO ZATVORANJE I OTVORANJE
* ISOFIX NA SEDISTA
* ABS
* ESP
* AIRBAGS
* FABRICO CD RADIO
* PODESUVANJE NA VOLAN PO VISINA I DOLZINA
* PODESUVANJE NA SEDISTA PO VISINA I DOLZINA
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
- SOLIDNI LETNI GUMI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX

https://www.facebook.com/avto.alex.39
www.avtoalex.mk
info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

28 Огласи во продавницата
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 mJET ODLICEN -07 0 ЕУР
OPEL CORSA 1.2  -04  NOVO  AVTO ALEX VELES 2 480 ЕУР
FORD FIESTA - 1.4 TDCi - TITANIUM - AVTO ALEX 4 490 ЕУР
CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI-08  AVTOALEX 3 980 ЕУР
Кон почеток