Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna moze zamena

0 МКД

Се продава од: naser memedov Денес 01:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Laguna
Kolata e u vozna sostojba ima 4 novi gumi registrirana cela godina dizna plin sistem ot noviot .
smenet rebrast kais .vodna pumpa .benziska pumpa. moze i zamena
naser memedov
078371910
Leaflet
Кон почеток