Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Master -99

1 800 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 12 ноем. 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Master
renault master 1999god 2.5 d vo odlicna sostojba registrirano do 20.02.2021 so novi gumi
Aleksandar
078345736
Leaflet
Кон почеток