Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.5 DCI -07

Се продава од: Mihajlo 27 јан. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 100 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
1.5 DCI 86 KS kasko osigurano do mart 2015 redovno servisirano , vozena vo glavno na otvoren pat, vo odlicna sostojba, ne uvezuvano kupeno od salon vo MK , prv gazda,
Нема посетени огласи
Кон почеток