Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 ЕУР

2 950 ЕУР

Се продава од: Goce 22 ноем. 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Megane
Се продава Рено Меган 2 (2003-04)
1.9 цц, 120 коњски сили, турбо дизел.
Колата е во одлична состојба со високо ниво на опрема: електроника на ретровизори и прозори (сите 4), сензор за дожд, сензор на клуч (key-less отклучување и возење), команди на волан, алуминиумски бандажи, климатроник, наслон за рака и напред и назад, борд компјутер, магленки, abs, странични перничиња и сл. Сменето масло, филтер за нафта, филтер за масло, нов акомулатор, нови предни гуми (летно-зимски). Мала потрошувачка со 6 брзини. Избрана за кола на годината во 2003 година. Регистрирана до 04.2019 со зелен картон. Може да се види во било кое време, за повеќе инфо на бројот 077-667-418. Цената не е фиксна има место за договор.
Leaflet
Кон почеток