Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Megane 1.9 DCI

0 МКД

Се продава од: Goran Денес 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Renault
Модел
Megane
Kolata e vo odlicna sostojba.
Nosi motor od 1.9 DCI so 131 ks.
18ki sportski aluminiumski bandazi so novi gumi, 140 000 km originalna km .

Cena po dogovor !

Redovno e servisirana!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации