Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.6

2 200 ЕУР

Се продава од: Ali 09 дек. 16:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 4.710 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Renault
Модел
Megane
+4 novi zimski gumi 215.000km servisiran
Leaflet
Кон почеток