Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane -06 78kw 106ks

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 28 ноем. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Megane
Prodavam Renault Megane II 1.5 DCI 78kw (106 ks) so 6 brzini menuvac i potrosuvacka od 5.5L gradska so 3.5L na otvoreno. Avtomobilot e so defekt na motor. Preporachuvam da se namesti drug motor. Avtomobilot e maksimalno socuvan so pominati 300 000 km Kontaktirajte me na 078 745 010.. Dajte vasha ponuda - cena - Aleksandar
Aleksandar
078 745 010
Leaflet
Кон почеток