Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.5 DCI 66kw

5 900 ЕУР

Се продава од: Boban 05 дек. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Kolata e vo super sostojba,ekonomicna,evtina za odrzuvanje,napraven e golem servis pred 1000 km ,novi letni Good year gumi i novi zimski Continetal .Registrirana e do 05 Sep 2020.
Kontakt: viber 078255885
Leaflet
Кон почеток