Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.9

2 700 ЕУР

Се продава од: fitim 27 окт. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Hitno...

120 ps
Dva para gumi so sve fellni
Tempomat,klima
Voziloto e vo top sostojba ima dog vo cenata
Pricina za prodavanjeto e ..imam kupeno ponovo avto
Кон почеток