Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Megane 1.5 DCI 90 KS 2009 Godina

0 МКД

Се продава од: Mladen 02 авг. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Se prodava renault megane 2009 godina, redovno servisiran i odrzuvan... kolata e so panorama i navigacija povekje info na 077 858 455
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации