Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Renault Megane 1.5 DCI 110 ks lux nova 2010 MT Auto

5 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 ЕУР
Mercedes-Benz C 200cdi 136ks avantgarde 2010 MT Auto 9 500 ЕУР
Opel Insignia 2.0 cdti 131ks 142000km nova 2010 MT Auto 7 800 ЕУР
VW Polo 1.2 70ks 133000km klimatronik 2009 MT Auto 3 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX OPREMA NOVO NOVO
***** 177000 KM*****
- SERVISIRANA KOMPLET NA 170000 KM
- NOVI GUMI 2020
- 2 KLUCEVI, SERTIFIKAT ZA KM
- NOVA UNIKAT - 100% GARANCIJA ZA KM -

- 6 BRZINI
- CD MP3 USB AUX KOMANDI NA VOLAN
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- KOMANDI NA VOLAN
- TEMPOMAT
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- WINDOWS MOBILE PRIKLUCOK
- BLUETOOTH
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT DCI MOTOR POTROSUVACKA 4L 100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK

-- UVEZENA OD ITALY....PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila:
___________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Opel Insignia 2.0 cdti 131ks 142000km nova 2010 MT Auto 7 800 ЕУР
Audi A4 2.0tdi 189000km nova 2011 MT Auto 9 800 ЕУР
Renault Modus 1.2 75ks benzin plin 2010 MT Auto 3 300 ЕУР
Mini Cooper One 1.4 95ks 133000km nov 2008 MT Auto 4 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации