Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane itno

2 099 ЕУР

Се продава од: Tanja Kitanovska 22 ноем. 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 4.490 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Renault
Модел
Megane
Reno megan 2005 1.5 dci
Kolata e vo odlicna vozna sostojba do Dekemvri 2019 e Registrirana.
Klima,servo volan,elektrika na predni stakla,abs 072 246 244
Tanja Kitanovska
078302144
Leaflet
Кон почеток