Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT MEGANE 1.5DCI 85 ks

2 490 ЕУР

2 770 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Domino Tim Car 23 фев. 09:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Domino Tim Car

19 Огласи во продавницата

FORD FOCUS CARAVAN 1.6 DIZEL 110ks 3 990 EUR
SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW -09 3 500 EUR
FORD FOCUS C-MAX 1.6 CDTI 3 990 EUR
OPEL MERIVA 1.7 DIZEL -04 2 490 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Oprema:
- 2005;
- 163 000km;
- klima;
- centralna brava;
- dalecinsko zaklucuvanje;
- servo volan;
- 6x airbag;
- 2x elektricni prozori;
- elektricni retrovizori;
Voziloto e vo odlicna sostojba! LOKACIJA: kisela voda na samata raskrsnica so semafor pomegu bul.srbija i bul.boris trajkovski(prvomajska)
Domino Tim Car I AUTOUNO
Domino Tim Car
Продажба на автомобили половни
Посетете ја нашата продавница
3Македонска Бригада- 42 Прикажи на мапата
078 201 660
Domino Tim Car
078 201 660

Domino Tim Car

19 Огласи во продавницата
SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW -09 3 500 EUR
VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS -08 5 990 EUR
RENAULT SCENIC 1.9 DIZEL 131ks -07 2 990 EUR
VW POLO 1.2 TDI 55KW -13 6 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации