Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.9 dci 131kc

3 800 ЕУР

Се продава од: Nikola 08 јан. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Renault Megane 1.9dci
131kc
6 brzini
na blutot
zimni gumi
registirana do 12.2018
redizajn
turbo na gas
132 666 km
provereno vo renault skopje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации