Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane -11

8 300 ЕУР

9 500 ЕУР

Се продава од: Vlatko Despodovski 11 септ. 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Купе
Марка
Renault
Модел
Megane
Expression 1,5 dCi 85 просечна потрошувачка 4,5 l/100 km со автоматски клима уред, ABS+BAS+EBV, воздушни перничиња за возачот и совозачот, Странични воздушни перничиња напред со странични воздуши завеси, Електрични стакла, Патен компјутер, Централно заклучување со Renault card, прогресивен серво управувач подесив по височина и длабочина, Радио CD Mp3 4x15 W со команди на управувачот, средишен потпирач за раце напред, Електрични подесиви ретровизори во боја наа каросерија, возачко седиште подесиво по височина, Светла со продолжена работа (folow me home) сензор за дожд, светла за магла, индикатор за надворешна температура + пакет Look (Алуминиумски фелни 17'' + дополнително затемнети задни стакла) + 4 зимски гуми со челични фелни.
Прв сопственик купена и сервисирана во AutomotiveGroup
Vlatko Despodovski
070 31 65 67
Leaflet
Кон почеток