Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane

0 ЕУР

Се продава од: Bujar 25 септ. 19:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Megane
Се продава Рено Мегане 1998 година дизел, регистрирана до 04-2019 година, со зелен картон.
Контакт 071-684-964
Може и замена за помала!
Shitet Renault Megane, vitit 1998 dizell e regjistruar deri me 04/2019 me karton të gjelbërt.
Kontakt 071-684-964
Кон почеток