Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.9 tdci -04

3 200 ЕУР

Се продава од: Faton 17 септ. 11:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Full oprema plateni site davacki do registracija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации