Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.5 dci moze zamena

Се продава од: Anik 29 авг. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Купе
Марка
Renault
Модел
Megane
Reno megan 1.5 dci gt so full oprema so dvd .kamera pozadi ekran na tach zatemneti atestirani stakla elek.stakla kolava e vo top sostojba vredi da se vidi reg.7/2018 info na 078212312

Moze zamena so moja ili vasha doplata
Leaflet
Кон почеток