Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane od prv gazda

2 200 ЕУР

Се продава од: Војо 20 јан. 09:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Megane
Se prodava Renault Megane proizveden Noemvri 2003 od prv gazda, kolata e kupena vo Makedonija od ovlasten distributer i redovno servisirana, moze zamena za pomalo vozilo so nasa doplata.
Војо
075581900
Leaflet
Кон почеток